HAKKIMIZDA

Yıllarca aynı sektörde çalışmanın haklı gururunu yaşıyoruz, bu tecrübe bizim için sadece zamandan ibaret olsa da müşterilerimiz için kalitenin garantisi anlamına geliyor. Demirbaş Cıvata ve Hırdavat A.Ş. olana kadar geçen sürede, öğrendiklerimizi ve bizim sektöre kazandırdıklarımızı hizmet olarak sunuyoruz.

 

Her geçen gün hızla büyüyen ve büyümeye devam eden sanayi için tedarikçi yeri geldiğinde üretimin can damarıdır. Demirbaş Cıvata Hırdavat A.Ş. olarak bizler 7/24 bu büyümede bize verilen rolü layıkıyla yerine getirebilmek sürekli yenilenen teknoloji çağında kendimizi güncel tutabilmek siz müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına elimizden gelenin en iyisini yapabilme azmi ile var gücümüzle çalışıyor işimizin ve ismimizin hakkını verebilmek Demirbaş Tedarikçiniz olabilmek için hep daha iyiye odaklandığımız bu yolda sizlerin de desteğiyle büyümeye, öğrenmeye ve yenilenmeye devam edeceğiz.

YÖNETİM KURULU

BAŞKANINDAN

İlk günkü heyecan ve tutku ile.

Bu cümle ile başladığımız yolculuğumuz bizim için hem küçük bir çocuğun büyüme evrelerini görmek gibi heyecan verici hem de şirketimizin müşterileri ile olan bağlarını kuvvetlendiren çalışma tutkusunun kaynağıdır. Birlikte çalıştığımız tedarikçilerimizden çalışanlarımıza, müşterilerimizden ikili ilişkilerimiz bulunan bütün herkese bu gün bulunduğumuz konumu borçlu olduğumuzu ve bu sebeple bu parçaların tamamının bizi biz yapan bu büyük resmi oluşturduğunu biliyoruz.

 

Sloganımız olan “Demirbaş tedarikçiniz...” cümlesinin hakkını vererek gerçekten hem ürün olarak demirbaş ürünleri hem de tedarikçi olarak firmaların demirbaşı olmayı başaracağımıza inancımız tam.

 

Bugün olduğu gibi bundan yıllar sonra da varolmayı hedefliyor ve bunun için kalitemizi her zaman yükseltiyoruz.

GLOBAL DÜŞÜNÜYOR

LOKAL ÇALIŞIYORUZ

Yüzlerce tedarikçiden binlerce ürün tedariği yapıyoruz. Demirbaş Cıvata ve Hırdavat A.Ş. olarak tek hedefimiz global çapta bir firma olmak.

Sultan Orhan, 1159/2. Sk. NO:13/A 41400 Gebze/KOCAELİ

Tel: 0262 641 2 444

info@demirbasas.com.tr

Copyright © 2018 - Site içerisindeki tüm materyallerin ve bilgilerin kullanım hakkı Demirbaş Cıvata ve Hırdavat A.Ş.’ye aittir.